Благодійність

  1. 👌
  2. Програми
  3. Благодійність

Хочеш долучитися до доброї справи, допомагати людям у скрутні хвилини життя? Долучайся до благодійних ініціатив «Оki-TV» і благодійного фонду міжнародної освіти та інтеграції «INTEGRA».

Найбільш поширеною причиною для благодійності є почуття суспільної відповідальності. Благодійність дає можливість змінити світ на краще. Не має значення, розмір внеску головне долучитися до благородної справи, допомоги тим, хто цього потребує.

«Оki-TV» і Благодійного фонду міжнародної освіти та інтеграції «INTEGRA»проводить благодійні концерти і акції. Всі охочі можуть долучитися до цих заходів. Слідкуйте за анонсами на телеканалі і офіційних сторінках. Немає таких проблем, які ми не здатні вирішити разом!

Усі добрі справи, які ми вчиняємо, керуючись почуттям відповідальності – це чудовий спосіб відчути, що наше життя відповідає нашим моральним принципам і що воно проходить не даремно.

Контак: info@okitv.eu

Україномовна школа для дітей у Празі

З початку повномасштабної війни Росії проти України Благодійний фонд міжнародної освіти та інтеграції «INTEGRA», на чолі з президентом фонду mgr.…
Меню