Україномовна школа для дітей у Празі

  1. 👌
  2. Благодійність
  3. Україномовна школа для дітей у Празі

З початку повномасштабної війни Росії проти України Благодійний фонд міжнародної освіти та інтеграції «INTEGRA», на чолі з президентом фонду mgr. Борисом Декетом, активно допомагає тимчасово переселеним українцям.

На базі фонду було створено школу для учнів 1-4х класів, щоб дати можливість українським дітям продовжити освітній процес. Навчання, харчування та все необхідне надавалось учням безкоштовно. Кількість учнів налічувала 30 осіб. З дітьми працювали вчителі та психологи. Слід зазначити, що психолог працював і з батьками в організованих групах підтримки. Всі співробітники фонду – громадяни України, які прибули під час війни та ті, що вже декілька років проживають в Чеській Республіці.
Окрім цього діти отримали новий надзвичайний досвід виступу на сцені взявши активну участь в серії Благодійних концертів «Я хочу додому».

Всі умови були дбайливо і з такою любов’ю створено для дітей безпосередньо самим mgr. Борисом Декетом для того, щоб тут, в Чеській Республіці, наші діти змогли хоча б на деякий час забути про ті страшні події, що відбуваються в рідній Україні.

Поділіться цим відео:

PRAGUE WEATHER

НОВИНИ ТЕЛЕКАНАЛУ

ЩЕ ВІДЕО

Меню